Özel Konur Hastanesi Cerrahi Tıp Merkezi – Osmangazi

Bursa’nın özel hastanelerinden olan Konur Cerrahi Tıp Merkezi Zübeyde hanım caddesinde bulunan ve Bursa merkez ilçelerinden osmangazi ilçesi sınırları içerisindeki özel hastanelerdendir. 1977 yılında Konur Teşhis ve Tedavi merkezi adı ile kuruşmuş olan köklü bir hastane olan merkez 1981 yılında özel hastane statüsüne kavuşmuştur.

Bursa Konur Özel Hastanesi Birimleri: Özel konur cerrahi tıp merkezinde bir hastanede bulunması gereken hemen hemen tüm birimler ve bölümler bulunmakla birlikte daha detaylı bilgi almak için konur.com.tr adresindeki bölümlerimiz bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Osmangazi Özel Konur Hastanesi Doktorları: Zübeyde hanım caddesinde bulunan Özel Konur Hastanesi hekim kadrosunda 11 uzman doktor, 13 operatör doktor, 5 doktor bulunmaktadır. Konur hastanesi doktoları hakkında daha detaylı bilgi almak, doktor çalışma saatleri ve günleri hakkında bilgilendirici içerikler için konur.com.tr hastane resmi web sayfasındaki hekimlerimiz bağlantısını inceleyebilirsiniz.
bursa-konur-tip-merkezi
Özel Bursa Konur Hastanesi Ranevu Alma: Hastaneye randevu almak için telefon ile randevu yöntemi kullanılmaktadır. Özel konur hastanesinin alo konur 0224 444 0 512 numaralı telefonunu arayarak randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Konur Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Konur Tıp ve cerrahi merkezi Zübeyde hanım caddesinde bulunmaktadır. Nasıl gidilir sorusuna cevap olarak Zübeyde hanım caddesinden geçen tüm dolmuşlar ve özel halk otobüsleri ile ulaşım sağlanabilir. Konur hastanesine detaylı ulaşım ve harita bilgisi için konur.com.tr/index.php/iletisim.html bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Hastane hakkında doktor çalışma günleri listesi, hasta ziyaret saatleri, konur hastanesi check up birimi vb., randevu alma, anlaşmalı devlet kurumları, anlaşmalı özel sigorta şirketleri gibi konularda detaylar için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca hastane SGK anlaşmalı olup SSK, bağkur ve emekli sandığı hizmetlerini de vermektedir.

Özel Konur Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Zübeyde hanım cad. No:12/1 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0224 444 0 512 – 0224 233 9 340
E-Mail: konurdanisma@konur.com.tr
Web Site: konur.com.tr

Bu Sayfa 68.595 Kez Görüntülenmiş | Henüz yorum yapılmamış

Benzer İçerikler

yildirim-doruk-tip-merkezi
Bursa'nın Yıldırım ilçesi Tıp Merkezlerinden Doruk, Ankara yolu üzerinde yüksek ihtisas civarında, yüksek ihtisas hastanesinin karşı yolunda 1998 yılında Özel Doruk Tıp Merkezi adı ile faaliyetlerine başlamıştır. Tıp Merkezi sağlık sektöründeki tecrübesi ile Bursa'da Doruk hastanelerini de kuran Doruk Sağlık g...
soranus-tup-bebek-bursa
Bursa tüp bebek merkezlerinden olan Soranus Tüp Bebek Merkezi 1998 senesinde Bursa ve çevre illerine kadın ve doğum hastalıkları ve tüp bebek alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Soranus Tüp bebek merkezi Bursa merkez ilçelerinden Osmangazi ilçesinde Çekirge semtinde Zübeyde hanım caddesinde yer almaktadır. ...
bursa-mamer-cerrahi-merkezi
Bursa Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı mahallesinde hizmet veren Mamer Cerrahi merkezi, Bursa merkezdeki özel hastaneler statüsünde bulunan sağlık kurumlarındandır. Özellikle meme hastalıkları ve meme kanseri gibi sağlık sorunlarında çözümler sunan Bursa Mamer Hastanesi esentepe kavşağında Hamitler metro istasyonunun yak...

Yorumlar


12 + 7 = ? (İşleminin sonucunu yazınız)