Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi – Çekirge

Bursa Kalp Hastanelerinden birisi olan Kalp ve Aritmi Hastanesi Bursa Merkez Osmangazi ilçesi sınırları içerisinde ve Çekirge semtinde bulunmaktadır. Hastane Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi adı ile konusunda uzman personeli, eğitimli çalışanları ve önce sağlık prensibi ile güler yüzlü hizmeti ile kalp ve damar hastalıkları alanında, acil ambulans ve özel check up hizmetlerini sürdürmektedir.

Çekirge Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi Birimleri: Bursa Kalp Hastanelerinden Kalp ve Aritmi hastanesi çekirgede Kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji ünitesi, radyoloji ve laboratuvar birimleri ile hizmet vermektedir.

Özel Kalp ve Aritmi Hastanesi Doktorları: Çekrige Kalp ve Aritmi hastanesi doktorları Kardiyoloji Ünitesinde 9 uzman doktor, kalp ve damar cerrahisinde 1 Prof. , 3 Operatör Doktor, radyoloji bölümünde 1 Uzman Dr., anestesi de 1 uzman doktor ve laboratuvar biriminde 1 doktor, toplamda 20 Doktor ile hizmet vermektedir.

Kalp ve Aritmi Hastanesi Çekirge

Bursa Çekirge Kalp Aritmi Hastanesi Randevu: Kalp aritmi hastanesi randevu almak için cekirgekalp.com internet adresindeki online işlemler menüsünden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletşim numaralarından arayarak telefonla randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kalp Aritmi Hastanesi Çekirge Nasıl Gidilir: Kalp aritmi hastanesi Çekirgede kükürtlü mahallesinde Zübeyde hanım caddesinde bulunmaktadır. Bursa Çekirge Kalp Aritmi Hastanesine yol tarifi almak için cekirgekalp.com/index.php/menu/İletişim sayfasındaki haritayı inceleyebilirsiniz.

Kalp ve Aritmi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Kükürtlü mahallesi Zübeyde hanım caddesi Konca Sokak No:2 Çekirge – Osmangazi/BURSA
Telefon: 0224 275 75 00
Faks: 0224 275 75 18
Web Site: cekirgekalp.com

Bu Sayfa 4.276 Kez Görüntülenmiş | Henüz yorum yapılmamış

Benzer İçerikler

yildirim-doruk-tip-merkezi
Bursa'nın Yıldırım ilçesi Tıp Merkezlerinden Doruk, Ankara yolu üzerinde yüksek ihtisas civarında, yüksek ihtisas hastanesinin karşı yolunda 1998 yılında Özel Doruk Tıp Merkezi adı ile faaliyetlerine başlamıştır. Tıp Merkezi sağlık sektöründeki tecrübesi ile Bursa'da Doruk hastanelerini de kuran Doruk Sağlık g...
bursa-konur-tip-merkezi
Bursa'nın özel hastanelerinden olan Konur Cerrahi Tıp Merkezi Zübeyde hanım caddesinde bulunan ve Bursa merkez ilçelerinden osmangazi ilçesi sınırları içerisindeki özel hastanelerdendir. 1977 yılında Konur Teşhis ve Tedavi merkezi adı ile kuruşmuş olan köklü bir hastane olan merkez 1981 yılında özel hastane statüs...
soranus-tup-bebek-bursa
Bursa tüp bebek merkezlerinden olan Soranus Tüp Bebek Merkezi 1998 senesinde Bursa ve çevre illerine kadın ve doğum hastalıkları ve tüp bebek alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Soranus Tüp bebek merkezi Bursa merkez ilçelerinden Osmangazi ilçesinde Çekirge semtinde Zübeyde hanım caddesinde yer almaktadır. ...

Yorumlar


10 + 8 = ? (İşleminin sonucunu yazınız)