Mamer Hastanesi – Bursa Mamer Cerrahi Merkezi

Bursa Osmangazi ilçesi Bağlarbaşı mahallesinde hizmet veren Mamer Cerrahi merkezi, Bursa merkezdeki özel hastaneler statüsünde bulunan sağlık kurumlarındandır. Özellikle meme hastalıkları ve meme kanseri gibi sağlık sorunlarında çözümler sunan Bursa Mamer Hastanesi esentepe kavşağında Hamitler metro istasyonunun yakınında bulunmaktadır.

Mamer Cerrahi Merkezi Birimleri: Osmangazi Mamer Cerrahi merkezinde birçok kanser türünün teşhis ve tedavisinin yanı sıra, radyoloji, biyopsi, endoskopi, patoloji, anestezi ve ameliyat birimleri bulunmaktadır.

Bursa Özel Mamer Hastanesi Doktorları: Hastanede Onkoloji uzmanı Ömer Aksaz, genel cerrahi uzmanı Turay Yazıcı, Tayanc Öncel ve Levent Tatlıkazan, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Sabri Kartal hekim olarak görev yapmaktadır. Doktor detaylarına ve mamer hastanesi doktor çalışma çizelgelerine  mamer.com.tr hastane resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mamer Cerrahi Merkezi Randevu Alma: Bursa özel hastanelerinden Hamitler Mamer Cerrahi merkezine telefon ile bursa-mamer-cerrahi-merkezirandevu almak için 0224 241 65 65 numarasını arayabilir veya da internetten online olarak randevu almak için mamer.com.tr deki randevu bağlantısına girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mamer Cerrahi Merkezi Nerede – Nasıl Gidilir: Osmangazi Mamer Cerrahi merkezi nerede sorusunun cevabı oldukça nettir. Hastane hamitler metro istasyonu ile Esentepe kavşağı arasında bulunmaktadır. O bölge bağlarbaşı mahallesi olarak bilinir. Peki hastaneye nasıl gidilir, ulaşım nasıldır sorusunun cevabını verecek olursak da, Heykelden 14 N otobüsü, Devlet hastanesinden 41 C belediye otobüsleri, organize sanayii metrosu ile ise hamitler-fethiye durağında inilerek ulaşılabilir. Daha detaylı bilgi ve ulaşım krokisi için mamer resmi web sayfasındaki iletişim bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki iletişim numaraları vasıtası ile mamer hastanesine randevu alabilir, doktor çalışma gün ve saatlerini, hastane hasta ziyaret saatlerini öğrenebilirsiniz. Hastane ile ilgili merak ettiğiniz diğer detaylara web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Mamer Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bağlarbaşı mah. Harran Sk. No:36 Osmangazi/Bursa
Telefon: 0224 241 65 65
Faks: 0224 241 63 63
Web Site: mamer.com.tr

Bu Sayfa 1.832 Kez Görüntülenmiş | Henüz yorum yapılmamış

Benzer İçerikler

yildirim-doruk-tip-merkezi
Bursa'nın Yıldırım ilçesi Tıp Merkezlerinden Doruk, Ankara yolu üzerinde yüksek ihtisas civarında, yüksek ihtisas hastanesinin karşı yolunda 1998 yılında Özel Doruk Tıp Merkezi adı ile faaliyetlerine başlamıştır. Tıp Merkezi sağlık sektöründeki tecrübesi ile Bursa'da Doruk hastanelerini de kuran Doruk Sağlık g...
bursa-konur-tip-merkezi
Bursa'nın özel hastanelerinden olan Konur Cerrahi Tıp Merkezi Zübeyde hanım caddesinde bulunan ve Bursa merkez ilçelerinden osmangazi ilçesi sınırları içerisindeki özel hastanelerdendir. 1977 yılında Konur Teşhis ve Tedavi merkezi adı ile kuruşmuş olan köklü bir hastane olan merkez 1981 yılında özel hastane statüs...
soranus-tup-bebek-bursa
Bursa tüp bebek merkezlerinden olan Soranus Tüp Bebek Merkezi 1998 senesinde Bursa ve çevre illerine kadın ve doğum hastalıkları ve tüp bebek alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Soranus Tüp bebek merkezi Bursa merkez ilçelerinden Osmangazi ilçesinde Çekirge semtinde Zübeyde hanım caddesinde yer almaktadır. ...

Yorumlar


20 + 9 = ? (İşleminin sonucunu yazınız)