Bursa Özel Medicabil Hastanesi – Nilüfer

Bursa Nilüfer ilçesi özel hastanelerinden olan Medicabil Hastanesi 2011 yılında sağlık denince akla gelen bir çok birimi ile kaliteyi uygun maliyetlerle birleştirerek hizmetlerine başlamıştır. Bursa – Mudanya yolu üzerinde fethiye mahallesinde bulunan Özel Medicabil hastanesi ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Bursa Özel Medicabil Hastanesi Birimleri: Birçok ünitesi ve poliklinikleri ile hizmetlerini sürdüren Fethiye Medikabil Hastanesi birimleri hakkında detaylı bilgileri medicabil.com/hizmet-alanlarimiz/ adrresinden alabilirsiniz.

Bursa Medicabil Hastanesi Doktorları: Bünyesinde alanında uzman ve konusunda iyi yetişmiş birçok doktor bulunduran Nilüfer özel hastanelerinden Medikabil Hastanesi doktorları hakkında daha detaylı bilgi almak için medicabil.com/hekimlerimiz/ bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Medicabil Bursa Hastanesi Randevu Alma: Bursada özel hastane statüsünde hizmet veren Medicabil hastanesine randevu alma işlemlerinizi 444 8 112 telefon numarasından yapabileceğiniz gibi, medicabil.com adresindeki onlinmedicabil-bursa-hastanesi-fethiyee işlemler menüsünden Medikabil hastanesine internet üzerinden online olarak da randevu alabilirsiniz.

Medikabil Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Bursa Medicabil hastanesi nerede sorusunun cevabı olarak Nilüfer ilçesinde Mudanya yolu Fethiye mahallesinde bulunmaktadır. Metro veya şehir içi halk otobüsleri ile hastaneye ulaşım oldukça kolaydır. Nilüfer Medicabil hastanesine nasıl gidilir sorusunun cevabı ve ayrıntılı yol bilgisi almak için medicabil.com/iletisim/ adresindeki haritayı inceleyebilirsiniz.

Hastane web sitesi üzerinden online randevu, tahlil sonuçları işlemlerinizi gerçekleştirebilir, medikabil doktorları, hasta ziyaret saatleri, hastane birimleri hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Aşağıdada hastane ile ilgili kullanabileceğiniz iletişim bilgileri yer almaktadır.

Özel Medicabil Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Mudanya yolu fethiye mahallesi küre sokak no:1 Nilüfer/BURSA
Telefon: 444 8 112
E-Mail: info@medicabil.com
Web Site: medicabil.com

Bu Sayfa 5.674 Kez Görüntülenmiş | Henüz yorum yapılmamış

Benzer İçerikler

yildirim-doruk-tip-merkezi
Bursa'nın Yıldırım ilçesi Tıp Merkezlerinden Doruk, Ankara yolu üzerinde yüksek ihtisas civarında, yüksek ihtisas hastanesinin karşı yolunda 1998 yılında Özel Doruk Tıp Merkezi adı ile faaliyetlerine başlamıştır. Tıp Merkezi sağlık sektöründeki tecrübesi ile Bursa'da Doruk hastanelerini de kuran Doruk Sağlık g...
bursa-konur-tip-merkezi
Bursa'nın özel hastanelerinden olan Konur Cerrahi Tıp Merkezi Zübeyde hanım caddesinde bulunan ve Bursa merkez ilçelerinden osmangazi ilçesi sınırları içerisindeki özel hastanelerdendir. 1977 yılında Konur Teşhis ve Tedavi merkezi adı ile kuruşmuş olan köklü bir hastane olan merkez 1981 yılında özel hastane statüs...
soranus-tup-bebek-bursa
Bursa tüp bebek merkezlerinden olan Soranus Tüp Bebek Merkezi 1998 senesinde Bursa ve çevre illerine kadın ve doğum hastalıkları ve tüp bebek alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Soranus Tüp bebek merkezi Bursa merkez ilçelerinden Osmangazi ilçesinde Çekirge semtinde Zübeyde hanım caddesinde yer almaktadır. ...

Yorumlar


16 + 5 = ? (İşleminin sonucunu yazınız)