Bursa Özel Bahar Hastanesi – Osmangazi

Bursa Bahar Hastanesi Merkez Osmangazi ilçesinde, Kıbrıs şehitleri caddesinde, Bursaray osmangazi metro istasyonunun hemen yanında (Kent meydanı da diyebiliriz) 12bin metrekarelik alanı ile 6 katlı binasında 98 senesinden bu yana özel sağlık kurumu olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Sürekli büyüme ve gelişme, en iyi hizmet, en teknolojik ekipmanlarla teşhis ve tanı, güvenilir ve yüksek kaliteli sağlık hizmeti vermek misyonu ile hizmetlerine devam eden Özel Bahar Hastanesi Bahar Göz Hastanesi, Bahar Ağız sağlığı ve Diş hastanesi (farklı bir binada ve adreste hizmet vermektedir), Bahar Kalp hastanesi olarak da hizmet vermektedir.

Bursa Özel Bahar Hastanesi Bölümleri: Bursadaki özel hastaneler arasında saygın bir yeri bulunan ve cerrahi birimleri, dahili birimleri, yoğun bakım ve acil servis birimleri ile bünyesinde hemen hemen bütün poliklinikleri bulunduran Osmangazi Bahar Hastanesi yine birçok biriminde SSK ve Bağkur anlaşmalı olarak tedavi sunmaktadır. Bahar hastanesi bölümleri hakkında detaylar için hastanenin resmi sayfası baharhastanesi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.ozel-bahar-hastanesi-bursa

Bursa Özel Bahar Hastanesi Doktorları: Bursa kent meydanı hastanelerinden Bahar hastanesi geniş kadro ve bünyesinde birçok uzman, operatör doktora sahiptir. Bahar Hastanesi doktorları nı incelemek için baharhastanesi.com.tr/medikal-kadro adresini ziyaret edebilir, doktorlar ve görevleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa Özel Bahar Hastanesi Randevu Alma: Bursa özel hastanelerinden Osmangazi Bahar Hastanesi için randevu alma işlemlerinizi hastanenin resmi web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Bahar Hastanesi online randevu adresi baharhastanesi.com.tr/e-randevu ‘dur. Açılan Bahar Hastanesi e-randevu sayfasında T.C. kimlik numaranız ve doğum yılınızı girerek devam ediniz.

Bursa Bahar Hastanesi Nerede – Nasıl Gidilir: Bursa bahar hastanesi konumu gereği oldukça kolay bir yerde olduğundan hastaneye ulaşım da çok kolaydır. Bursaray metrosundan Osmangazi istasyonunda inerek istasyon dışına adımınızı atar atmaz hastaneyi göreceksiniz. Metro kullanmıyorsanız aracınızla Bursa Kent Meydanına gelmeniz yeterlidir. Kent Meydanında yine hastane karşıdan görülebilmektedir. Bahar hastanesi nasıl gidilir ve ulaşım bilgileri için baharhastanesi.com.tr/iletisim adresindeki krokiyi inceleyebilirsiniz.

Hastane hakkında daha detaylı bilgi, internetten randevu ve çağrı merkezli randevu işlemleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Bahar hastanesi ağız ve diş sağlığı polikliniği adres bilgilerini de aşağıda bulabilirsiniz.

Özel Bahar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Kıbrıs şehitleri caddesi no:179 Osmangazi/BURSA (Kent Meydanı osmangazi metro istasyonu yanı)
Telefon: 444 44 64
Faks: 0224 272 26 26
E-mail: info@baharhastanesi.com.tr
Web Site: baharhastanesi.com.tr

Özel Bahar Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri
Adres: Çırpan mahallesi bahçe sokak no:39 – Bursa  (Milli eğitim müdürlüğü yanında)
Telefon: 0224 272 00 72

Bu Sayfa 5.481 Kez Görüntülenmiş | Henüz yorum yapılmamış

Benzer İçerikler

yildirim-doruk-tip-merkezi
Bursa'nın Yıldırım ilçesi Tıp Merkezlerinden Doruk, Ankara yolu üzerinde yüksek ihtisas civarında, yüksek ihtisas hastanesinin karşı yolunda 1998 yılında Özel Doruk Tıp Merkezi adı ile faaliyetlerine başlamıştır. Tıp Merkezi sağlık sektöründeki tecrübesi ile Bursa'da Doruk hastanelerini de kuran Doruk Sağlık g...
bursa-konur-tip-merkezi
Bursa'nın özel hastanelerinden olan Konur Cerrahi Tıp Merkezi Zübeyde hanım caddesinde bulunan ve Bursa merkez ilçelerinden osmangazi ilçesi sınırları içerisindeki özel hastanelerdendir. 1977 yılında Konur Teşhis ve Tedavi merkezi adı ile kuruşmuş olan köklü bir hastane olan merkez 1981 yılında özel hastane statüs...
soranus-tup-bebek-bursa
Bursa tüp bebek merkezlerinden olan Soranus Tüp Bebek Merkezi 1998 senesinde Bursa ve çevre illerine kadın ve doğum hastalıkları ve tüp bebek alanlarında hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Soranus Tüp bebek merkezi Bursa merkez ilçelerinden Osmangazi ilçesinde Çekirge semtinde Zübeyde hanım caddesinde yer almaktadır. ...

Yorumlar


20 + 7 = ? (İşleminin sonucunu yazınız)