Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi – Mustafakemalpaşa İlçesi Bursa

1957 senesinde sağlık merkezi olarak kurulan hastane günümüzde Bursa Mustafakemalpaşa ilçesinde Sağlık Bakanlığı Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi adı ile hizmet vermektedir. Mustafakemalpaşa ilçesinin hasta yükünü karşılayan en büyük hastanelerinden olan Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi günümüzde A, B, C ve D gibi 4 adet blokla ilçe halkının hizmetindedir.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Birimleri: Hastane genelde idari birimler, poliklinikler ve servislerden oluşmaktadır. Mustafa Kemal Paşa devlet hastanesi birimleri, poliklinikler ve idari birimler hakkında detaylı bilgileri mustafakemalpasadh.com adresinden alabilirsiniz.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Doktorları:Hastane başhekimi Operatör Doktor Erol Bağcivan’dır, Mustafakemalpaşa devlet hastanesinde görev yapan diğer doktorlar, doktor bilgileri, Kemalpaşa devlet hastanesi doktorları çalışma saatleri vb. konular hakkında detaylı bilgiyi nustafakemalpasadh.com adresinden alabilirsiniz.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi Randevu Alma: Sağlık bakanlığı bünyesinde bulunan Kemalpaşa devlet hastanesine 182 hastane randevu telefonundan veya sağlık bakanlığı devlet hastaneleri online randevu sistemi olan hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi  Nerede – Nasıl Gidilir: Hastanenin nerede olduğu sorubursa-mustafa-kemal-pasa-devlet-hastanesisunun cevabı olarak Kemalpaşa devlet hastanesi Bursa ili Mustafakemalpaşa ilçesi sınırları içerisinde Çırpan mahallesinde hizmet vermektedir. Hastaneye nasıl gidilir, ulaşım ve yol bilgisi için ise  mustafakemalpasadh.com adresindeki iletişim bağlantısına girerek harita ve krokiyi inceleyip bilgi alabilirsiniz.

En güzel ziyaret kısa olandır diyen Mustafakemalpaşa devlet hastanesinde ziyaret saatleri haftanın hergünü öğle 12:30 – 13:3 akşam ise 19:00 – 20:00 saatleri aralığındadır. Mustafakemalpaşa ilçesindeki devlet hastanelerinden Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres: Çırpan mahallesi sağlık sokak Mustafakemalpaşa / Bursa
Telefon: 0224 613 18 60 (Hastane) – 0224 613 12 33 (Başhekimlik)
Faks: 0224 613 18 63
E-mail: mkpdevlethastanesi@hotmail.com
Web Site: mustafakemalpasadh.com

Bu Sayfa 1.211 Kez Görüntülenmiş | Henüz yorum yapılmamış

Benzer İçerikler

bursa-asker-hastanesi-nerede
Bursa'nın asker hastanelerinden Çekirge Asker Hastanesi 1922 yılında Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün emri ile kurtuluş savaşı gazilerine ve Türk silahlı kuvvetleri personeline hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. TSK bünyesinde bulunan Bursa Asker Hastanesini bizde Bursa Devlet Hastaneleri kategorimizde inceleyece...
gemlik-devlet-hastaneleri
Bursa'nın güzide ilçelerinden Gemlik ilçesinde devlat hastanesi olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Muammer Ağım Gemlik Devlet hastanesi adı ile hizmet veren sağlık kurumu 1989 senesinde Yalova yolundaki binası ile hizmet vermeye başlamış ancak...
sevket-yilmaz-yildirim-devlet-hastanesi
Bursa Yıldırım ilçesinde devlet hastanesi statüsünde hizmet veren kurum T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı ile hizmetlerini sürdürmektedir. 24750 metrekarelik yerleşim alanına sahip hastane binasın ...

Yorumlar


15 + 6 = ? (İşleminin sonucunu yazınız)